خرید درب آکاردئونی

امروز

استفاده از درب های آکاردئونی در طراحی مکان موردنظر شما مزایای زیادی دارد، اما در همین راستا اکثر مردم صرفا بر جذابیت های زیبایی شناختی و سبک های موجود تمرکز می کنند، در حالی که کیفیت حرف اول را درمورد این دست از درب های محافظ متحرک می­زند. به همین خاطر سوال بزرگی که مردم دارند در مورد دوام و کیفیت درب های حفاظ تاشو آکاردئونی است. چرا که برخی به یاد درب های تاشو سست و ارزانی می افتند که در تریلرها و کمپینگ ها یا سایر تاسیسات قدیمی یافت می شوند و می خواهند اطمینان حاصل کنند که طراحی مدرن آنها حتی از قیمتشان نیز پیشی می گیرد.

درب های آکاردئونی ظاهری شیک و همه‌کاره برای طراحی های مسکونی و تجاری ایجاد می کنند. از سوی دیگر این درب بر روی همان مفهوم ساز آکاردئون کار می کند. به طوری که وقتی به طرفین فشار داده می شود از یک طرف تا می شود و وقتی به طرفین کشیده می شود به عرض کامل باز می شود. یعنی مانند درب های لولایی به داخل و خارج نمی چرخد. هدف از جای گذاری درب های آکاردئونی این است که به عنوان حفاظی برای ورودی مکان شما باشد.


درب آکاردئونی

درب آکاردئونی چه مدل حفاظی است؟

درب های آکاردئونی که امروزه در بازار وجود دارند مانند هر درب دیگری محکم و مطمئن هستند. کیفیت این درب ها همیشه در اولویت قرار دارد، بنابراین هر کسی که آنها را برای گارد درب خود در نظر می گیرد می تواند اطمینان داشته باشد که واقعاً بهترین ها را جهت ایجاد امنیت دریافت می کند. درب های آکاردئونی عالی هستند زیرا باعث صرفه جویی در فضا می شوند و به عنوان حفاظ های قابل اطمینانی به شمار می روند. این حفاظ های درب می توانند با نصب سفارشی در هر درگاهی قرار بگیرند و امنیت و آرامش خاطر را به شما هدیه دهند. امروزه کیفیتی که از درب‌ های آکاردئونی داخلی مدرن دریافت می‌کنید بهتر از همیشه است، و می توان گفت که تقریبا تمامیه درب های موجود در بازار طراحی پیشرفته و ایمنی کامل را دارا هستند، که این مورد مزایای بیشتری نسبت به ظاهر خوب دارد. درب‌ های آکاردئونی برای کاربرد های مسکونی و تجاری به طور یکسان ایده‌آل هستند. این درب ها برای ظاهر و امنیت طراحی شده اند و امکانات زیادی را برای انتخاب در درب هایی که نصب می کنید به شما می دهند. به‌علاوه، آن‌ها مطابق با نیازهای اندازه شما ساخته شده‌اند و به‌طور حرفه‌ای نصب می‌شوند تا زمانی که از آن‌ها استفاده نمی‌کنید دور از چشم و دور از ذهن نیز باشند.


نصب حفاظ آکاردئونی

مزایای درب آکاردئونی

درب آکاردئونی یک راه حل ساده و کاربردی برای ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری است. در محیط‌های مسکونی، درب های آکاردئونی برای درب ورودی در ابتدای ساختمان و درب هر یک از آپارتمان ها به صورت جداگانه مناسب هستند. در ساختمان‌های تجاری، آنها برای کافه تریا، اتاق‌های جلسه و اتاق کارمندان ایده‌آل هستند. نصب درب آکاردئونی آسان است و مشکلاتی مانند کمبود فضا برای آن تعریف نشده است. درب های آکاردئونی دوام و کارایی را با زیبایی و امنیت ارائه می دهند. درب های آکاردئونی با بالاترین استاندارد های کیفی برای نصب و راه‌اندازی مسکونی و تجاری ساخته می شوند. هنگامی که این درب ها را انتخاب می کنید، می توانید تضمین کنید که درب های محکم و ایمن دریافت می کنید که به هر فضایی امنیت می بخشند.

درب‌های ضد سرقت از معروفترین تدابیر امنیتی افراد برای جلوگیری از هرگونه سرقت و یا نفوذ غیر مجاز به مکان‌های مختلف می‌باشد. این راهکار، راهکاری بسیار مناسب و ایمن است اما متأسفانه باید به خدمتتان عرض کنیم که به تنهایی کافی نیست! یعنی اگر تنها دلخوش به یک درب ضد سرقت و امنیت آن باشید در اشتباهید. درب آپارتمان‌ها چه از نوع ضد سرقت و چه عادی نیازمند یک مکمل امنیتی هستند که امروزه به عنوان حفاظ پشت درب آپارتمان از آن‌ها صحبت می‌شود و در ادامه این مقاله از وب سایت ایمن مرکز قصد داریم تا بیشتر در مورد این نوع از حفاظ‌ها صحبت کنیم.


حفاظ پشت درب ضد سرقت

حفاظ پشت درب آپارتمان چیست؟

همانطور که گفته شد درب‌های آپارتمان‌ها نیاز به یک مکمل امنیتی داشته و به همین دلیل از حفاظ پشت درب آپارتمان از استفاده می‌شود. این نوع از حفاظ‌ها دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه بیشتر به آن‌ها اشاره خواهیم کرد اما اگر بخواهیم به صورت کلی این سازه‌های امنیتی را برایتان شرح بدهیم باید گفت که این حفاظ‌ها که از جنس انواع فلزات هستند متشکل از شکل‌های مختلف از میله‌های فلزی بوده و به صورت‌های مختلف قفل شده تا به عنوان یک لایه امنیتی بتواند از خانه، مغازه و یا هر مکان دیگری که نیاز به حفاظت آن دارید محافظت کند.

یک سارق ممکن است برای باز کردن یک درب ایمن که هیچگونه حفاظی ندارد اقدام کند و همین طور امکان دارد که برای باز کردن حفاظی که پشت آن یک درب ناایمن قرار دارد نیز اقدام کند اما ابداً به سراغ جایی نخواهد رفت که هم درب ایمن و هم یک حفاظ مناسب وجود داشته باشد. به همین دلیل توصیه می‌شود که حتماً از حفاظ پشت درب آپارتمان به همراه درب‌های ایمن و ضد سرقت و با کیفیت استفاده کنید تا متجاوزان به حریم خصوصی شما هیچ راه ورودی نداشته باشند.


حفاظ آهنی درب آپارتمان

انواع حفاظ پشت درب ضدسرقت ساختمان

استفاده از این حفاظ‌ها تنها مربوط به امروز نیست بلکه نیاکانمان سال‌ها پیش از این حفاظ‌ها استفاده می‌کردند البته که امروزدر ساخت این حفاظ‌ها از جنس انواع فلزات مقاوم استفاده می‌شود برخلاف گذشته که چوب عنصر تولیدی این حفاظ‌ها بود اما از بحث جنس حفاظ پشت درب آپارتمان که بگذریم نوع و مدل آن نیز بسیار اهمیت دارد امروزه از دو مدل متفاوت که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد بیشتر استفاده می‌شود.

اولین مدل لولایی است که قدیمی بوده ولی هنوز هم محبوب خیلی ها است و خیلی از مکان‌های مختلف از این مدل استفاده می‌کنند. حفاظ پشت درب آپارتمان لولایی همانطور که از نامش پیداست متشکل از شبکه‌هایی از میله‌های فلزی بوده و به همراه یک سیستم باز و بسته شدن لولایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از حفاظ‌ها از نظر امنیتی بسیار عالی هستند ولی در عوض این امنیت دارای ویژگی‌های منفی بسیاری نیز می‌باشند که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به جا گیر بودن و همینطور احتیاج به فضای جانبی به اندازه خودش برای قرارگیری در هنگامی که استفاده نمی‌شود و در نهایت ظاهر نه چندان زیبایش اشاره کرد. همه این موارد منجر به این شدند که صنعتگران به دنبال راهی برای ایجاد یک حفاظ پشت درب آپارتمان با ظاهر زیبا و جاگیری کمتر و در عین حال امنیت حفاظ‌های لولایی بیفتند و نتیجه این تلاش‌ها سازه‌‌های محافظتی با نام حفاظ آکاردئونی شد که به جرأت می‌توان گفت که این جایگزین جدید بسیار بهتر و مناسب‌تر از مدل لولایی عمل می‌کند.

حفاظ پشت درب آپارتمان آکاردئونی اگر بیشتر از حفاظ‌های لولایی ایمن نباشند قطعاً کمتر از آن‌ها هم نیستند اما نکته مثبت در رابطه با این حفاظت تنها ایمنی آن‌ها نیست. این حفاظ‌ها تقریباً تمام مشکلات مدل قبلی را حل کرده و هیچ کدام از محدودیت‌های مدل لولایی را ندارند به عنوان مثال در صورتی که شما قصد استفاده از یک فاز لولایی داشته باشید باید در کناره‌های درب حتماً فضای خالی برای قرارگیری حفاظ در هنگامی که قصد بستن آن را ندارید وجود داشته باشد اما جالب است بدانید که حفاظ آکاردئونی دقیقاً در هنگامی که به آن احتیاج دارید ظاهر شده و زمانی که آن را نیاز ندارید نامرئی می‌شود! این حفاظ‌ها پس از اینکه باز شوند به سادگی در یک گوشه از چهارچوب خود قرار گرفته و فضای بسیار کمی را در همان جای خود اشغال می‌کنند. علاوه بر این موضوع ظاهر زیبا و دلنشین این نوع از حفاظ پشت درب آپارتمان تکمیل‌کننده ویژگی‌های مثبتش می‌باشد. لازم به ذکر است که حفاظ آکاردئونی تنها برای درب‌های آپارتمان استفاده نشده و می‌توان برای هر درب و یا حتی پنجره از آن‌ها استفاده کرد.


درب آکاردئونی ( حفاظ آکاردئونی ) راهی امن برای محافظت از منزل
قیمت نصب درب آکاردئوني

ساختار حفاظ پشت درب آپارتمان آکاردئونی

این نوع از حفاظ‌های امنیتی متشکل از تسمه‌های فلزی هستند که به وسیله پرچ‌های مخصوص به یکدیگر متصل شده و روی دو ریل یکی از پایین و یکی از بالا سوار شدند که در ریل پایینی هدایتگر مسیر نیز وجود دارد. این حفاظ‌ها برای استفاده بسیار آسان هستند و تنها با کشیدن به صورت ریلی یا کشویی باز شده و فضای چارچوب را پوشش می‌دهند که در انتها می‌توان با استفاده از قفل‌های مخفی و توکار و یا استفاده از محفظه‌های مخصوص به قفل‌های جانبی ایمنی این حفاظ‌ها را چند برابر کرد و با خیال راحت مکان مورد نظر را ترک نمود.

حفاظ پشت درب آپارتمان آکاردئونی در مدل‌های مختلفی مانند دو گل، سه گل، ایتالیایی، سلطنتی موارد دیگر ساخته می‌شود که بر حسب نیاز خود می‌توانید اقدام به سفارش این حفاظ‌های کاربردی کنید.


انواع حفاظ درب آکاردئونی ( نرده آکاردئونی )
در آکاردئون پارکینگ
تولید کننده حفاظ آکاردئونی متحرک

ساختار درب آکاردئونی

این درب امنیتی دارای چند پانل است که در انتها به هم متصل شده‌اند، به‌طوری‌که در حین باز شدن، به راحتی «تا می‌شوند» یا روی هم چیده می‌شوند و به یک سمت سوق پیدا می کنند و حتی می توان برای باز تر کردن درب ورودی که از این گارد درب دارد، پانل ها را از ریل خارج کرد و گیره کنار آن را وصل کرد تا به صورت یک درب باز شو کوچک در آید. در این صورت دیگر مشکل کوچک بودن ورودی را نخواهید داشت. برای بستن، پانل‌ها در ریل خود می‌لغزند و دوباره شروع به صاف شدن می‌کنند و در پایان، صاف بسته می‌شوند. در جنبه اداری، می توان با نصب این گارد درب ها‌، به اتاق هر یک از کارمندان امنیت بخشید و به ایجاد حریم خصوصی آن ها کمک کرد.


محافظ درب آکاردئونی آپارتمان
حفاظ درب ریلی
مرکز خرید درب محافظ آکاردئونی

امنیت درب آکاردئونی

امروزه بسیاری تلاش می کنند با استفاده از درب های آکاردئونی امنیت منزل یا اتاق کارمندان خود در شرکت ها و یا ادارات را تامین کنند تا خیالشان درباره امنیت این مکان ها راحت و آسوده باشد.

ممکن است بخواهید منزلی را اجاره کنید، اما حتی اگر منزل شما اجاره ای باشد وسیله های موجود در آن از آن خودتان است، و بنابراین امنیت مکان اجاره ای هم از اهمیت بالایی برخوردار است. هنگامی که در جستجوی یک آپارتمان اجاره ای جدید هستید، نکته های زیادی برای بررسی و توجه وجود دارد، و کمبود امنیت بسیاری از اجاره کنندگان را در بازدیدها از اجاره آن منزل منصرف می کند. شما باید همیشه نه تنها به امنیت خود ساختمان، بلکه به امنیت آپارتمان خود نیز بسیار توجه داشته باشید. که این امنیت از درب خانه شما شروع می شود و تا آخرین خط دفاعی بین شما و وسایلتان و دنیای بیرون ادامه دارد. البته که هر دربی برای خود نوعی قفل دارد، اما این واقعیت که قفل ها را می توان برداشت یا به زور شکست نیز همچنان پابرجا است.

با توجه به آنچه گفته شد اگر شما منزلی دارید که می خواهید اجاره دهید، باید امنیت آن را برای اجاره کنندگان تضمین و تامین کنید. برای این مورد درب آکاردئونی یک گزینه عالی برای شما خواهد بود.

سوالی که بسیاری را هنگام خرید و نصب درب آکاردئونی درگیر خود می کند، این است که آیا می توانم درب آکاردئونی خود را قفل کنم؟ بله قطعا می توانید. شما برای این کار با یک قفل می توانید درب را قفل کنید. در واقع درب آکاردئونی دارای قفل های یک طرفه و دو طرفه هستند.Call Now Buttonمرکز سفارش : 09127800603