خرید دزدگیر اماکن و منزل

امروز

علیرغم اینکه سازندگان در حال حاضر سرمایه گذاری هنگفتی روی امنیت اماکن دارند، با این حال هنوز هم بهترین محصول استفاده شده دزدگیر اماکن است. به بیان دقیق، آنها عناصر امنیتی هستند که با هدف دوگانه در ورودی فروشگاه ها قرار می گیرند: از یک سو از سرقت احتمالی در محل جلوگیری می کنند و از سوی دیگر می توانند وقوع دزدی را گزارش دهند.

آنتن های ضد سرقت از دو قطعه تشکیل شده اند که یکی در مقابل دیگری قرار گرفته است، به گونه ای که یکی از آنها سیگنال (فرستنده) را ساطع می کند و دیگری آن را دریافت می کند (گیرنده).فاصله بین هر دو مانع می تواند تا 2 متر باشد.

 این آلارم ها چگونه کار می کنند؟ علاوه بر نصب سیستم، برچسب هایی نیز بر روی محصولات فروش گذاشته می شود که آنتن های ضد سرقت را فعال می کنند. این برچسب‌ها می‌توانند انواع مختلفی داشته باشند. هنگامی که آنها به ورودی نزدیک می شوند، یک سری ارتعاش از خود ساطع می کنند که به شکل هشدار نمایان می شود.

به طور کلی، این محصولات بادوام و بسیار مقاوم هستند، زیرا می توانند عمر مفیدی در حدود 10 سال داشته باشند. البته، فراموش نکنید که همیشه خوب است که انواع دزدگیر را به صورت به طور دوره‌ای بررسی کنید. با این حال این محصولات در حالت عادی و طبیعی خود نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند.


دزدگیر اماکن

کدامیک انواع دزدگیر اماکن بیشترین تقاضا را دارند؟

 همانطور که قبلا ذکر کردیم، انواع مختلفی از دزدگیر امکان (آکوستو مغناطیسی، الکترومغناطیسی و فرکانس رادیویی) وجود دارد. اکنون پس از شناختن هرچه بهتر آن ها، مطمئنا به این فکر کنید که هر کدام از آنها چگونه کار می کنند و کدام یک با محیط شما سازگار تر هستند.

در نهایت برای سفارش، خرید و نصب دزدگیر شما باید به خوبی بدانید که آن را برای چه محیطی می خواهید؟ فروشگاه و مکان مورد نظر شما چند ورودی و خروجی دارد؟ چندین مدل آنتن ضد سرقت وجود دارد؟ انتخاب کدام گزینه برای محیط شما مناسب تر است؟ در این میان، ما برخی از آن ها را معرفی می کنیم:

سیستم های RF: سیستم هایی هستند که با فرکانس رادیویی کار می کنند. ما می توانیم آنها را در ورودی محل نصب کنیم.

آکوستو مغناطیس: این نوع از دزدگیر اماکن، سیستم های بسیار مقاومی هستند و برای محافظت از فواصل زیاد ایده آل هستند. همانطور که از نام آن پیداست، آنها از طریق ارتعاشاتی کار می کنند که یک پژواک مغناطیسی ایجاد می کند. اگر به دنبال دزدگیر دقیق و بی ایرادی هستید، این گزینه می تواند برای خرید شما مناسب باشد.

الکترومغناطیسی: این نوع از دزدگیر ضد سرقت یک جایگزین بسیار محبوب هم در کشور ما و هم در بقیه نقاط جهان است. عملکرد آن در استفاده از میدان های مغناطیسی با شدت بالا و فرکانس پایین است که به لطف آنتن ضد سرقت فرستنده ایجاد می شود.


قیمت دزدگیر منزل

تعریف دقیق دزدگیر منزل ضد سرقت

دزدگیر اماکن و منزل به عنوان سیستم‌های امنیتی متشکل از چندین دستگاه متصل به یکدیگر تعریف می‌شود که توسط یک پنل مرکزی کنترل می‌شود. آیا نگران امنیت خانه خود هستید؟ عناصر حفاظتی سنتی مانند میله‌ها، نرده‌های برقی، قفل‌ها، میله‌ها و حتی سگ نگهبان به دلیل اثربخشی زیاد سیستم‌های هشدار ضد سرقت دیگر کارایی چندانی ندارند. تمام سیستم های دزدگیر بر مفهوم حفاظت از خانه یا محیط های مختلف شما تمرکز دارند:

 مناطق آسیب‌پذیر و مکان‌های قابل دسترسی احتمالی برای ورود مزاحمان مانند در، پنجره، تراس، فضای داخلی، بالکن و غیره محیط هایی هستند که نصب دزدگیر منزل در آن ها ضروری است. در این تعریف کلی، تعداد مناطق آسیب پذیر یا فضاهای مهم برای محافظت، مشخص شده است. می توانید برای جلوگیری و بروز هرگونه سرقت احتمالی، دزدگیر ضد سرقت را در محیط های گفته شده نصب کنید. رایج ترین عناصر امنیتی و دزدگیر اماکن عبارتند از:

همان طور که مشاهده می کنید، دزدگیر اماکن به دسته های گوناگونی تقسیم بندی می شود. برخی از آن ها پیشرفته ترند و با قیمت بیشتری فروخته می شوند. در عوض کارایی بالاتری را به شما ارائه می دهند. اکنون موفق خواهید بود که انواع دزدگیر ضد سرقت را برای عملکرد صحیح برای یک محیط خریداری کنید. با این حال، انتخاب مناسب ترین آنها کار آسانی نیست، زیرا قبل از تصمیم گیری باید چندین ملاحظات را در نظر داشته باشید.


نصب دزدگیر آپارتمان و ساختمان
سیستم دزدگیر ضد سرقت سیمکارتی آژیر زننده

نحوه کار و فعالیت سیستم ضد سرقت دزدگیر سیمکارتی تلفن کننده

دستگاه‌ها و انواع دزدگیر نلفن کننده سیمکارتی ضد سرقت در فروشگاه‌ها اساساً یکسان هستند: میله‌های امنیتی، حسگرها، برچسب‌ها، آلارم‌ها، مغناطیس‌زدا و غیره. سیستم های انتقال و دریافت متعددی وجود دارد که امکان فعال سازی هشدار امنیتی را فراهم می کند. برخی از این سیستم ها عبارتند از: RF، EM یا MA.

ما همواره به دنبال ارائه راه حل های بهینه به مشتریان خود با بهترین تکنولوژی اثبات شده و همچنین تعادل بین کیفیت و نسبت هزینه به بودجه مشتری هستیم.ما در تمامی راهکارهای خود زمینه راهنمایی مشتریان را در انتخاب بهترین انواع دزدگیر اماکن در نظر داریم.

هنگامی که صحبت از تجهیز کسب و کار ما به دزدگیر سرقت می شود، فناوری های مختلفی وجود دارد که می توانیم از بین آنها یکی را انتخاب کنیم: RF (فرکانس رادیویی)، AM (آکوستو مغناطیسی) و EM (الکترومغناطیسی). تفاوت بین سیستم اطلاع سرقت و سیستم ضد سرقت در این است که اولی در صورت وقوع سرقت ها را هشدار می دهد تا یک نگهبان بتواند کنترل اوضاع را به دست بگیرد، در حالی که ماموریت دومی جلوگیری از سرقت است.


دزدگیر اماکن GMK
بهترین مرکز فروش دزدگیر اماکن تلفن کننده

آیا در مورد دزدگیر های ضد سرقت آژیری چیزی شنیده اید؟

دزدگیر آژیری پیام رسان ضد سرقت به منظورهای مختلفی استفاده می شود. گاهی ممکن است یک مکان به علت امنیت خود، نیاز به چنین محصولاتی نداشته باشد. این در حالی است که برخی از مکان ها نیاز مبرمی به نصب دزدگیر دارند. آنها اغلب در اماکن تجاری استفاده می شوند. با این تعریف کوچک، مطمئناً شما قبلاً مدل های مختلف این سیستم های ضد سرقت را در مکان های گوناگون مشاهده کرده اید.  با این حال، انتخاب مناسب ترین دزدگیر برای هر مکان، فرآیندی پیچیده‌تر از آن چیزی است که در ابتدا به نظر می رسد.

به همین دلیل، در ادامه مطلب متوجه خواهید شد که این دستگاه ها در فروشگاه ها و مراکز فروش بسیار رایج هستند، ویژگی های اصلی و عملکرد بالا، آنها را برای استفاده در مناطق مسکونی و تجاری نیز مناسب کرده است. دزدگیر اماکن علاوه بر جلوگیری از سرقت، مزایای بزرگی را برای ما به ارمغان می آورد و به ایجاد امنیت در محیط های مختلف کمک می کند. شما را با مهم ترین مزایای دزدگیر ضد سرقت آشنا می کنیم:


خرید دزدگیر برای مغازه دزدگیر منزل باغ ویلایی

سیستم دزدگیر منزل و آپارتمان

اصولا دزدگیر آپارتمانی و منزل، به چند نوع ساده محدود نمی شود. امروزه نمونه ها و گزینه های تولیدی پیشرفته ای به بازار فروش راه پیدا کرده اند. با پیشرفت تکنولوژی، بشر به این نتیجه رسید که می تواند با کمک فناوری، از بروز هرگونه سرقت و حوادثی از قبیل، جلوگیری نماید. به طور کلی اگر بخواهید دزدگیر ضد سرقت را تقسیم بندی کنیم، می توانیم به دو نمونه سیستم مکانیکی و غیر مکانیکی اشاره نماییم.

انواع سیستم دزدگیر اماکن مکانیکی معمولاً دستگاه‌های فیزیکی کوچکی هستند که می‌توانیم آنها را در داخل محیط نصب کرده و قرار دهیم. قیمت آنها معمولا کمتر از سیستم های ضد سرقت غیر مکانیکی است. بر خلاف سیستم های مکانیکی، دستگاه های مکانیکی معمولا مدرن تر هستند و بیشتر با تکنولوژی بازی می کنند. اگرچه آنها معمولاً گرانتر هستند، اما معمولاً مؤثرتر هستند. در ادامه به یک نمونه از سیستم ضد سرقت غیر مکانیکی اشاره خواهیم کرد:

زنگ و آلارم هشدار: انواع مختلفی از دزدگیر زنگ هشدار وجود دارد، اما اکثراً همه آنها عملکرد یکسانی دارند. این وسیله کوچکی است که در داخل اماکن قرار می‌گیرد و از طریق حسگرهایی که در اختیار دارد، هشدار صوتی و نوری منتشر می‌کند. جدیدترین آلارم‌ها حتی می‌توانند با ارسال پیام به تلفن همراهتان به شما هشدار دهند.

امیدواریم مقاله ما به شما کمک کرده باشد که آنتن های ضد سرقت را بهتر بشناسید و درک بهتری از نحوه کار آنها داشته باشید. به یاد داشته باشید که اگر می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات یا هر سوال دیگری با ما صحبت کنید، می توانید از طریق شماره تماس این کار را انجام دهید.Call Now Buttonمرکز سفارش : 09126788378